- Domů
- Figurky a postavičky
- Požárník Sam
Požárník Sam
Figurky Požárníka Sama jsou oblíbené hračky pro děti, inspirované animovaným seriálem. Sam, jeho kolegové a vozidla z městečka Pontypandy přinášejí dobrodružství a zábavu. Děti si mohou hrát na hasiče, učit se hodnotám jako odvaha a spolupráce, rozvíjet fantazii a motorické dovednosti.
Požárník Sam Hasicí sada na záda
Vyprodáno689 Kč- Dárek zdarma
Požárník Sam Vrtulník s figurkou
Skladem u dodavatele632 Kč Požárník Sam 2 Figurky a zvířátko, 4 druhy
Skladem u dodavatele259 KčPožárník Sam Helma
Skladem u dodavatele316 Kč- Dárek zdarma
Požárník Sam auto Mountain 4x4 s figurkou 16 cm
Skladem u dodavatele590 Kč Požárník Sam Mercury čtyřkolka s figurkou
Skladem u dodavatele316 Kč










